Bakkebakkerenn i 1987 – 50 års jubileum

Det ble arrangert Bakkebakkerenn i 1987 for å feire 50-års jubileum for Bakkebakken. I forkant av dette hadde man gravd ut og forbedret bakkeprofilen i unnarennet. Arrangementet ble en kjempesuksess med over 100 deltakere tilsammen i grenene aking, langrenn, hopp og langrenn på idealtid for de voksne.

Simen Dahlby og Knut Nordby ble utnevnt til æresmedlemmer for å hedre deres innsats for barnas muligheter til å benytte Bakkebakken gjennom årenes løp.

image2015-02-15-162005-2

Her ser vi Simen Dahlby og Knut Nordby med blomster og diplom som beviser deres æresmedlemskap.

Aking:

  1. Ole Jacob Fjeld
  2. Marianne Kopperud
  3. Kenneth Ringsby
  4. Marte Nordby Waagene
  5. Jon Brynildsen
  6. Simon Andrè Diesen
  7. Mona Diseth
  8. Odd Arne Diseth
  9. Åse Katrine Stranda
  10. Andreas Fallet
  11. Haakon Nordby Egeland
  12. Trine Nærby
  13. Madeleine Bye
  14. Pål Nærby
  15. Malin Aas
  16. Kai Arne Skårestuen
  17. Martin Syversen
  18. Philip Lipscomb
  19. Ole Christian Moseby
  20. Therese Eng
  21. Cathrine Nerdrum
  22. Stian Slorafoss

Hopp født 1972:

  1. Morten Nordby

Hopp født 1973:

  1. Glenn Pedersen

Hopp født 1974:

  1. Geir Nordby
  2. Inge Andresen

Hopp født 1975:

  1. Kristin Haugerudbråten

Hopp født 1976:

  1. Andrè Glåmen

Hopp født 1977:

  1. Ole Robert Søbye
  2. Paal Nebylien
  3. Lars Erik Aas

Hopp født 1978:

  1. Bernt Willy Aas
  2. Clas Vegard Nerdrum
  3. Elene Moseby

Hopp født 1980:

  1. Lars Hilding Karlsen
  2. John Arne Stranda

Langrenn gutter født 1972:

  1. Morten Nordby
  2. Ronny Mora

Langrenn gutter født 1973:

  1. Glenn Pedersen
  2. Frode Blixrud

Langrenn gutter født 1976:

  1. Jon Magne Teig
  2. Reidar Moe
  3. Andrè Glåmen

Langrenn gutter født 1977:

  1. Ole Robert Søbye
  2. Lars Erik Aas
  3. Paal Nebylien
  4. Børge Haukland

Langrenn gutter født 1978:

  1. Clas Vegard Nerdrum
  2. Bernt Willy Aas

Langrenn gutter født 1980:

  1. Lars Hilding Karlsen
  2. Paal Christian Svendsen
  3. Olav Holden
  4. John Arne Stranda
  5. Per Nærby

Langrenn gutter født 1981:

  1. Tommy Lunaas
  2. Odd Arne Diseth

Langrenn gutter født 1982:

  1. Ole Jacob Fjeld

Langrenn gutter født 1983:

  1. Carl Fredrik Svendsen
  2. Philip Lipscomb

Langrenn jenter født 1975:

  1. Kristin Haugerudbråten
  2. Ann Kristin Viken 

Langrenn jenter født 1976:

  1. Trude Anett Åsli Akselsen
  2. Trine Heggedal
  3. Tone Merete Aasnes
  4. Cecilie Mora

Langrenn jenter født 1977:

  1. Camilla Haugerudbråten
  2. Stine Holtet
  3. Karina Smith

Langrenn jenter født 1978:

  1. Marianne Langeland
  2. Jannicke Teig
  3. Linda Kristin Aasnes

Langrenn jenter født 1979:

  1. Mette Marie Syversen
  2. Anette Aasberg
  3. Cathrine Hansen
  4. Heidi Sand

Langrenn jenter født 1980:

  1. Marte Bakken
  2. Jenny Nordby
  3. Elin Andresen
  4. Camilla Pedersen
  5. Ragnhild Moe

Langrenn jenter født 1981:

  1. Anne Berit Aas
  2. Siv Hansen
  3. Hege Merli
  4. Malin Aas

Langrenn jenter født 1983:

  1. Helene Søbye

Langrenn jenter født 1984:

  1. Mona Diseth

 

The end.

 

Det er stengt for kommentarer.