Bakkebakkerenn 17 Mars 1985

Bakkebakkerennet ble arrangert søndag 17 Mars med strålende deltakelse.

Resultater:
Langrenn jenter – 3 år:
1. Monica Driveklepp
2. Birgitte Sæby

Langrenn jenter – 4 år:
1. Hege Merli

Langrenn jenter 5 år:
1. Ragnhild Moe
2. Marianne Taiet
3. Heidi Maudal
4. Anette Aasberg

Langrenn jenter – 6 år:
1. Linda Kristin Aasnes
2. Janniche Teig
3. Cathrine Hansen

Langrenn jenter – 7 år:
1. Camilla Haugerudbråten
2. Stine Holtet
3. Karina Smith

Langrenn jenter – 8 år:
1. Line Margrete Aarnes
2. Tone Merete Aasnes

Langrenn jenter – 9 år:
1. Yvonne Smith

Langrenn jenter – 10 år:
1. Kine Fallet
2. Kristin Haugerudbråten

Langrenn jenter – 11 år:
1. Lena Holtet

Langrenn gutter – 4 år:
1. Jan Arve Stranda

Langrenn gutter – 5 år:
1. Lars Ivar Kristiansen
2. Trond Magne Aasberg
3. Magnus Søbye Markhus

Langrenn gutter – 6 år:
1. Pål Grimsrud

Langrenn gutter – 7 år:
1. Paal Nebylien
2. Ole Robert Søbye
3. Anders Kyhen
4. Thomas Søbye Markhus
5. Clas Vegard Nerdrum
6. Børge Haukland

Langrenn gutter – 8 år:
1. Jan Magne Teig
2. Anders Taiet
3. Reidar Moe
4. Andre Glåmen

Langrenn gutter – 9 år:
1. Carl Christian Aarnes
2. Thomas Henie

Langrenn gutter – 10 år:
1. Geir Nordby
2. Inge Andresen

Langrenn gutter – 11 år:
1. Frode Blixrud
2. Rune Stokkebekk
3. Stian Holmedal
4. Glenn Pedersen

Langrenn gutter – 12 år:
1. Bent Arne Nyborg
2. Snorre Myraas
3. Morten Nordby

Langrenn gutter – 13 år:
1. Dag Ove Borgersen

Hopp langrennski – 6 år:
1. Pål Grimsrud

Hopp langrennski – 7 år:
1. Clas Vegard Nerdrum

Hopp langrennski – 8 år:
1. Andre Glåmen
2. Line Margrete Aarnes

Hopp langrennski – 9 år:
1. Carl Christian Aarnes

Hopp langrennski – 10 år:
1. Inge Andresen

Hopp langrennski – 11 år:
1. Stian Holmedal
2. Glenn Pedersen
3. Frode Blixrud

Hopp slalåmski – 7 år:
1. Ole Robert Søbye
2. Paal Nebylien

Hopp slalåmski – 9 år:
1. Thomas Henie

Hopp slalåmski – 10 år:
1. Dag Andre Ringsbu
2. Geir Nordby
3. Lars Nebylien
4. Kine Fallet

Hopp slalåmski – 12 år:
1. Bent Arne Nyborg
2. Snorre Myraas
3. Morten Nordby

Hopp slalåmski – 13 år:
1. Dag Ove Borgersen

Aking jenter:
1. Heidi Maudal
2. Ragnhild Moe
3. Åse Maudal
4. Tonje Søbye Markhus
5. Elin Andresen
6. Helene Søbye
7. Siv Hansen
8. Hege Merli
9. Åse Stranda

Aking gutter:
1. Lars Grimsrud
2. Kenneth Johannessen
3. Lars Ivar Kristiansen
4. Stian Slorafoss
5. Per Kristian Fjeld
6. Jon Arne Stranda
7. Stig Ringsbu

Flott innsats av alle deltakere.

Det er stengt for kommentarer.