Bakkebakkerenn 8. Mars 1986

Bakkebakkerennet ble arrangert lørdag 8. Mars med strålende deltakelse.

Resultater:
Hopp klasse 1980:
1. Lars Hilding Wallander Karlsen

Hopp klasse 1979:
1. Trond Magne Aasberg

Hopp klasse 1978:
1. Clas Vegard Nerdrum
2. Bernt Willy Aas

Hopp klasse 1977:
1. Ole Robert Søbye
2. Anders Kyhen
3. Lars Erik Aas

Hopp klasse 1976:
1. Thomas Heni
2. Andre Glåmen

Hopp klasse 1974:
1. Geir Nordby
2. Inge Andresen

Hopp klasse 1973:
1. Stian Holmedal
2. Glenn Pedersen

Hopp klasse 1972:
1. Morten Nordby
2. Snorre Myraas
3. Bent Arne Nyborg

Hopp klasse 1971:
1. Dag Ove Borgersen

Langrenn gutter 1983:
1. Håvard Rustiansen

Langrenn gutter 1981:
1. Tommy Lunaas
2. Odd Arne Diseth

Langrenn gutter 1980:
1. Lars Hilding Wallander Karlsen
2. Lars Ivar Kristiansen
3. Paal Christian Svendsen
4. Magnus Søbye Markhus
5. Per Nærby

Langrenn gutter 1979:
1. Trond Magne Aasberg

Langrenn gutter 1978:
1. Clas Vegard Nerdrum

Langrenn gutter 1977:
1. Thomas Søbye Markhus
2. Anders Kyhen
3. Ole Robert Søbye
4. Børge Haukland

Langrenn gutter 1976:
1. Jon Magne Teig
2. Reidar Moe
3. Andre Glåmen
4. Anders Taiet
5. Roger Myhre

Langrenn gutter 1974:
1. Geir Nordby
2. Inge Andresen

Langrenn gutter 1973:
1. Frode Blixrud
2. Glenn Pedersen
3. Glenn Fjeld Eriksen

Langrenn gutter 1972:
1. Morten Nordby
2. Bent Arne Nyborg
3. Snorre Myraas

Langrenn jenter 1981:
1. Monica Drueklepp
2. Hege Merli

Langrenn jenter 1980:
1. Ragnhild Moe
2. Jenny Nordby
3. Elin Andresen
4. Heidi Maudal

Langrenn jenter 1979:
1. Marianne Taiet
2. Anette Aaseberg
3. Heidi Sand

Langrenn jenter 1978:
1. Jannicke Teig
2. Linda Aasnes

Langrenn jenter 1977:
1. Stine Holtet
2. Camilla Haugerudbråten
3. Karina Smith
4. Marte Marie Wallander Karlsen
5. Carina Hansen

Langrenn jenter 1976:
1. Tone Aasnes

Langrenn jenter 1975:
1. Kristin Haugerudbråten

Aking jenter:
1. Tonje Søbye Markhus
2. Åse Maudal
3. Cathrine Nerdrum
4. Siv Hansen
5. Therese Eng
6. Hege Merli
7. Trine Nærby
8. Cecilie Driveklepp
9. Helene Søbye

Aking gutter:
1. Ole Jacob Fjeld
2. Odd Arne Diseth
3. Jan Brynildsen
4. Phillip Lipscomb
5. Håvard Kristiansen
6. Kenneth Johannesen
7. Andre Lunner
8. Morten Hansen
9. Lars Ivar Kristiansen
10. Carl Fredrik Svendsen
11. Per Kristian Fjeld
12. Andreas Fallet
13. Tommy Lunaas
14. Paal Christian Svendsen
15. Stian Slorafoss

Langrenn vaksne idealtid:
1. Trygve Mandal
2. Gunnar Dalby
3. Atle Fjeld
4. Per Andresen
5. Helga Aasberg
6. Knut Teig
7. Magne Myraas
8. Jan Erik Diseth
9. Inger Kyhen
10. Jarle Aasberg

Flott innsats av alle deltakere.

Det er stengt for kommentarer.