Bakkebakkerennet 15. mars 1981

Resultater fra Einerhaugrennet

Det var flott vær, høy stemning og stor deltagelse da det tradisjonelle Einerhaugrennet gikk av stabelen søndag 15. Mars. Her er resultatene:

Gutter 2 år, akebrett
1. Bernt Willy Aas
2. Dag Andre Nordby

Gutter 3 år, akebrett
1. Vegar Lunner
2. Anders Kyhen
3. Rolf Kristian Ullerud
4. Ole Robert Søbye

Gutter 4 år, akebrett
1. Anders Taiet

Gutter 4 år, langrenn
1. Kai Vidar Olufsen
2. Joakim Rønaas
3. Vegar Lunner
4. Lars Erik Aas
5. Reidar Moe
6. Ole Ringsby

Gutter 3 år, langrenn
1. Pål Nebylien

Gutter 5 år, langrenn/hopp
1. Thomas Henie
2. Ole Johan Årnes
3. Espen Eriksen

Gutter 6 år, langrenn/hopp
1. Lasse Ottesen
2. Inge Andresen
3. Gjermund Fagersand
4. Jan Erik Torbjørnrød
5. Lars Nebylien

Gutter 7 år, langrenn/hopp
1. Frode Blixrud
2. Sven Arne Pedersen
3. Stian Holmedahl
4. Thomas Berntsen
4. Glenn Pedersen
6. Espen Norum
7. Alf Ole Andenæs
8. Stian Melby

Gutter 8 år, langrenn/hopp
1. Bent Arne Nyborg
2. Morten Nordby
3. Snorre Myraas

Gutter 9 år, langrenn/hopp
1. Dag Ove Borgersen
2. Ståle Årnes
3. Truls Henie
4. Tor Kristian Mærli
5. Andre Bye

Gutter 10 år, langrenn/hopp
1. Morten Lunde
2. Kenneth Sveen
3. Andre Martinsen

Gutter 11 år, langrenn/hopp
1. Jo Inge Nyborg
2. Lars Erik Ottershagen
3. Nils Herman Mærli

Gutter 12 år, langrenn/hopp
1. Roy Arne Borgersen
2. Ronny Lunde
3. Tommy Sveen
4. Rune Kr. Nordli
5. Thor Lie
6. Tor Arne Blixrud

Gutter 13 år, langrenn/hopp
1. Lars Lie
2. John Helge Nymoen
3. Arild Roen

Gutter 14 år, langrenn/hopp
1. Hans Olav Ottershagen

Gutter 15 år, langrenn/hopp
1. Rolf Arne Holmedahl

Gutter 16 år, langrenn/hopp
1. Anders Blystad

Jenter 1 år, akebrett
1. Heidi Sand

Jenter 2 år, akebrett
1. Marianne Langeland
2. Linda Kristin Aasnes

Jenter 3 år, akebrett
1. Karina Hansen
2. Stine Holtet
3. Karina Smith
Camilla Haugerudbråten
5. Anett Ottesen

Jenter 4 år, akebrett
1. Evy Urås
2. Anita Ullerud

Jenter 5 år, akebrett
1. Yvonne Smith

Jenter 5 år, langrenn
1. Lena Sinkerud
2. Camilla Berntsen
3. Bjørg Dagrun Mærli
4. Tone Merete Aasnes

Jenter 6 år, langrenn
1. Inger Lise Pedersen
2. Pia Årnes
3. Lena Torbjørnrød
4. Kristin Haugerudbråten

Jenter7 år, langrenn
1. Mette Simonsen
2. Renate Øisjøfoss

Jenter 8 år, langrenn
1. Heidi Nordby
2. Heidi Moen
3. Line Nymoen

Jenter 9 år, langrenn
1. Anita Blixrud
2. Elin Torbjørnrød
3. Hege Nylund
4. Anne Mette Pedersen

Jenter 10 år, langrenn
1. Mette Lise Bådal
2. Janne Myraas
3. Nina Nymoen
4. Karianne Melby

Jenter 11 år, langrenn
1. Lani Lunde
2. Anne Marie Andenæs

Jenter 12 år, langrenn
1. Gunn Sinkerud
2. Lena Keiserud
3. Tove Eli Holtet
4. Siv Hilde Gulbrandsen
5. Anne Lena Holmedahl
6. Irene Moen

Jenter 14 år, langrenn
1. Wenche Keiserud
2. Edna Bådal

Jenter 15 år, langrenn
1. Elin Moen

bakkebakkerenn-1981

Det er stengt for kommentarer.